فورج صنعتی

در زیر ویدیوئی درمورد فورج صنعتی نمازیان میتوانید مشاهده کنید:

 

فورج صنعتی

شکل دادن به فلزات تحت فشار و گرما در حالت گداخته توسط قالب و به کمک پرس های هیدرولیک، مکانیک و یا پتک های مخصوص را فورج می نامند.

بسیاری از قطعات مهم در صنعت،معدن، خودروسازی و صنایع نظامی با روش فورج ساخته می شوند. عملیات فورج منقطع بوده و بخاطر امکان کنترل جریان مواد و دانه بندی ساختار و همچنین فشرده کردن مادۀ اولیه، قطعات فورج شده، استحکام و سختی بالایی دارند. اکثر فلزات چکش خوار مانند فولادها و و آلیاژهای مس و آلومینیوم قابلیت عملیات فورج را دارند.

 

 فورج صنعتی به دو دستۀ کلی فورج سرد و فورج گرم تقسیم می شود.
فورج سرد در دمای محیط و با نیروی زیاد روی قطعات با چکش خواری بالا انجام می شود. فورج گرم در درجۀ حرارت بالا (بالاتر از دمای تبلور مجدد ماده) و با نیروی فشار کمتر اجرا می گردد. شکل پذیری و یکنواختی قطعه در این شیوه، بیشتر است.


عملیات فورج با توجه به اینکه فلز در ضمن تغییر شکل «از قسمتی» و یا «تمام جهات» توسط قالب محبوس شده باشد، به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • فورجینگ با قالب باز

  • فورجینگ با قالب بسته

در مواردی که تغییر فرم مادۀ اولیه نسبت به قطعۀ نهایی زیاد است، فورج در مراحل متعدد انجام می شود.

  ما با ارائه بهترین کیفیت قطعات صنعتی و قطعات کشاورزی هدف بر جلب اعتماد مشتریان خود داریم.

 شما میتوانید برای مشاوره خرید قطعات مورد نظر خود با مشاورین ما با شماره زیر در تماس باشید :

 0314-244-1845

هم چنین میتوانید برای خرید انواع پتک برقی و فروش دستگاه های پتک برقی روسی و تعمیرات انواع پتک برقی می توانید بطور مستقیم با جناب آقای یدالله نمازیان در تماس باشید:

 0913-119-9077

موفقیت شما در کارتان و اعتماد شما سرمایه ماست .

 

 

 موفق باشید

کارگاه آهنگری نمازیان

شرکت نمازیان برای ارائه هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان عزیز کارگاه خود را راه اندازی نموند و در آن با جدیدترین متدهای روز به تعمیر و تجهیز انواع دستگاه های پتک برقی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی می پردازد.

مشاوره خرید رایگان

برای رفاه حال شما مشتریان گرامی مشاورین ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص کالا مورد نظر شما هستند تا شما را در انتخاب بهتر هر قطعه صنعتی و کشاورزی و هم چنین دستگاه پتک برقی روسی مناسب راهنمایی کنند.

مکان